Personální agentura a agentura práce s dlouholetou tradicí | Volejte denně od 8.00 do 16.00 (+420) 733 538 089 | info@promercatory.cz

O nás

Historie Promercatory

"Mercator" je latinský výraz pro slovo "obchodník". Promercatory, s.r.o. byla před 12 lety zakládána jako společnost zaměřená na obchodníky v oblasti HealthCare. V posledních 8 letech se naše zaměření, na základě požadavků klientů, rozšířilo na celý komplex pozic od asistentských pozic po TOP management společností.
Vzhledem k našim osobním zkušenostem s prací ve farmaceutických společnostech a znalostem oblasti HEALTHCARE, získala naše společnost brzy důvěru zákazníků z této zajímavé a dynamické oblasti, která má pro nás nepopsatelnou přidanou hodnotu ve zkvalitňování života nemocných i zdravých pacientů. Z těchto důvodů se Promercatory na danou oblast specializuje.
Dnes je Promercatory personální agenturou a agenturou práce, která se zaměřuje na oblast HEALTHCARE. Našimi klienty jsou firmy z oblasti farmacie, prodeje zdravotnických prostředků a poskytování zdravotních služeb. Vyhledáváme, zaměstnáváme a rozvíjíme zaměstnance na všech pozicích, převážně obchodní reprezentanty, manažery v obchodu a marketingu, specialisty a v neposlední řadě TOP manažery daných firem a zdravotnických zařízení.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se nás obrátit. Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Napište nám
staré logo Promercatory (2010)Nové logo Promercatory (2022)

Proč si zvolit Promercatory?


V Promercatory rozumíme kariérním představám kandidátů i specifickým požadavkům a potřebám zaměstnavatelů. Naším cílem je sladit požadavky obou stran a vytvářet úspěšné pracovní týmy.
Vzhledem k dlouholeté osobní zkušenosti z farmaceutických firem, zdravotnictví a personálního poradenství Vám:

Poradíme Vám při výběru zaměstnání

Popíšeme Vám detailně náplně práce a poskytneme Vám vlastní zkušenosti s danou pozicí

Vybereme Vám vhodné zaměstnavatele

Známe dobře naše klienty, jejich manažery a situaci na HEALTHCARE trhu

Provedeme Vás výběrovým řízením

Poskytneme Vám maximum informací a připravíme Vás na pohovor

Licence


Naší nejhodnotnější licencí je 12ti leté úspěšné působení společnosti Promercatory na trhu personálních agentur a agentur práce a více než 20 let zkušeností našich zaměstnanců z oblasti HEALTHCARE. Naším nejkrásnějším oceněním je vzájemná spokojenost našich kandidátů i jejich nových zaměstnavatelů.

Svou činnost Promercatory, s.r.o. vykonává na základě povolení uděleného Úřadem práce České Republiky v souladu se zákonem č. 435/2004 Sb. a č. 73/2011 Sb. Licence

  • Povolení ke zprostředkování zaměstnání - Executive Search: PMSV-UP/4197/15/ÚPČR/1
  • Povolení ke zprostředkování zaměstnání - Agenturní zaměstnání: UPCR-2020/37532/14

Ocenění


V roce 2015 byla naše společnost nominována na ocenění Český Goodwill. Děkujeme všem, kteří nás svým hlasem v soutěži podpořili a pomohli nám získat krásné 7.místo.

V roce 2015 obdržela naše společnost certifikát “Prověřená společnost” od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.