O nás

6 zmenseny obly 

 

Historie „Promercatory“

„Mercator“ je latinský výraz pro slovo „obchodník“. Promercatory, s.r.o. byla před 10 lety zakládána jako společnost zaměřená na obchodníky. Naším cílem bylo vyhledávat, rozvíjet a zaměstnávat pro naše klienty ( obchodní společnosti ) ty nejlepší obchodníky a manažery pracující v obchodu.
Vzhledem k našim osobním zkušenostem s prací ve farmaceutických společnostech a znalostem oblasti HEALTHCARE, získala naše společnost brzy důvěru zákazníků z této zajímavé a dynamické oblasti, která má pro nás nepopsatelnou přidanou hodnotu ve zkvalitňování života nemocných i zdravých pacientů. Z těchto důvodů se Promercatory začalo na danou oblast specializovat.

Dnes je Promercatory personální agenturou a agenturou práce, která se zaměřuje na oblast HEALTHCARE. Našimi klienty jsou firmy z oblasti farmacie, prodeje zdravotnických prostředků a poskytování zdravotních služeb. Vyhledáváme, zaměstnáváme a rozvíjíme zaměstnance na všech pozicích, převážně obchodní reprezentanty, manažery v obchodu a marketingu, specialisty a v neposlední řadě TOP manažery daných firem a zdravotnických zařízení.

 

Proč si zvolit Promercatory?

Naše dlouholeté osobní zkušenosti z farmaceutických firem, zdravotnictví a personálního poradenství nám umožňují:

  1. poradit Vám při výběru zaměstnání - popíšeme Vám detailně  náplně práce a poskytneme Vám vlastní zkušenosti s danou pozicí

  2. vybrat Vám vhodného zaměstnavatele  - známe dobře naše klienty, jejich manažery a situaci na HEALTHCARE trhu

  3. provedeme Vás výběrovým řízením  - poskytneme Vám maximum informací a připravíme Vás na pohovor

V Promercatory rozumíme kariérním představám kandidátů i specifickým požadavkům a potřebám zaměstnavatelů. Naším cílem je sladit požadavky obou stran a vytvářet úspěšné pracovní týmy.

 

© 2012 Promercatory Promercatory