Pro kandidáty

Promercatory, s.r.o. je společnost zaměřená na obchodníky. Naše zkušenosti v oblasti prodeje a personálního poradenství nám umožňují pomoci našim kandidátům, obchodníkům a manažerům v obchodu, najít vhodného zaměstnavatele, u kterého budou moci nejen uplatit své znalosti a dovednosti, ale dále rozvíjet svůj potenciál.

 

 Každý uchazeč o zaměstnání je pro nás INDIVIDUALITA, OSOBNOST, která zasluhuje odpovědný přístup.

 

Vše začíná zasláním vašeho životopisu do naší společnosti, který vám v případě zájmu pomůžeme dotvořit. Při psaní životopisu se můžete inspirovat naším „Vzorovým životopisemči šablonami CV. Osobní pohovor u nás v agentuře umožňuje pro vás vytipovat nejvhodnějšího zaměstnavatele a pracovní pozici. 

V průběhu výběrového řízení jsme s vámi v kontaktu a poskytujeme vám poradenství v přípravě na jednotlivá kola výběrového řízení. I po úspěchu ve výběrovém řízení s vámi zůstáváme nadále v kontaktu a sledujeme vaše pracovní úspěchy v rámci nové společnosti.

na startu zprava

 

 

Může vás váš ideální zaměstnavatel zaměstnat až za ½ roku z důvodu nedostatku headcountů (pracovních míst), ačkoli byste pro něj rádi pracovali již dnes? Můžeme váš problém vyřešit a umožnit vám spolupracovat již dnes.

 

Co na našich stránkách naleznete: 

Naše stránky vám nabízí aktuální přehled volných pracovních pozic, informace o přípravě a průběhu výběrového řízení, principy agenturního zaměstnání i právní poradnu v oblasti pracovního práva. Někteří naši kandidáti byli tak laskaví a okomentovali naši spolupráci v sekci REFERENCE. Pokud byste se chtěli stát jedním z nich, napište nám.

Připravili jsme pro vás službu zasílání aktuálních nabídek pracovních pozic na vámi zvolený region a novinek popisujících aktuální dění na trhu práce. REGISTRACE.

Jestliže na našich stránkách nenaleznete informace, které jste potřebovali pro rozvoj vaší pracovní kariéry, napište nám.

 

© 2012 Promercatory Promercatory