Pro klienty

Další služby

Kromě základních služeb nabízíme našim klientům pomoc i ve specifických situacích, kdy interní Personální oddělení nemá potřebnou časovou kapacitu či informace v dané oblasti.

 Consulting

 

Externí HR

Externí zajištění HR procesů, které vaše společnost využije, a díky které se vaši kmenoví zaměstnanci mohou věnovat plně své práci.

 

 

 

Consulting

  • V oblasti Recruitmentu - výběr zaměstnanců, pomoc při sestavování profilu kandidáta, sestavování nových pracovních týmů, zvýšení výkonnosti a efektivity stávajících týmů, informace o situaci na trhu práce, porovnání prestiže Vaší společnosti v rámci segmentu
  • Školení a rozvoj Vašich zaměstnanců, sestavování kariérních plánů
  • Vedení zaměstnanců a řízení úspěšného chodu společnosti - Managerská rozhodnutí a plánování, koordinace procesů sales a marketingu, motivace lidí a budování značky.

Naši trenéři a Consultanti disponují vlastními zkušenostmi z managerských pozic ze společností v daném segmentu. Vzhledem k této skutečnosti využívají často naši klienti jejich know how a konzultují s nimi některé postupy a strategická rozhodnutí. Přidaná hodnota pro firmu využívající tuto naši službu je, že "Consultant" je člověk, který vzhledem k vlastní zkušenosti rozumí jejich situaci a díky nadhledu externisty může upozornit na možná rizika, která interní člověk mnohdy postřehnout ani nemůže, jelikož nemá možnost srovnání s aktuálním děním na trhu.

Máte-li zájem si najmout našeho Consultanta, kdykoli nás kontaktujte ZDE.

Outplacement

Efektivně vedený proces při snižování počtu zaměstnanců či obměně týmu. Cílem je rychlý průběh těchto nepopulárních změn při zachování dobrého PR vaší společnosti.


Pronájem pohovorovací a tréningové místnosti

Nabízíme vám možnost uspořádat tréninky pro jednotlivce a skupiny do 10 účastníků v příjemném prostředí našich tréninkových a konzultačních prostor v klidné lokalitě na Praze 5 s možností bezproblémového parkování.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte ZDE. Po konzultaci s vámi vám připravíme individuální nabídku našich služeb.

© 2012 Promercatory Promercatory