O nás

Mgr. Martina Šístková

Executive Manager

sistkova@promercatory.cz
+420 733 538 087

Martina Šístková je zakladatelkou a jednatelkou společnosti Promercatory. Od roku 2002 se pohybuje v oblasti farmacie, healthcare a obchodu. V minulosti pracovala na pozici Medicínského reprezentanta ve farmaceutických společnostech, následně se věnovala monitoringu klinických studií a vedení týmu monitorů. V posledních 10 letech využívá své znalosti ze studií psychologie a vzdělávání dospělých, stejně tak jako získané osobní zkušenosti z prostředí farmaceutických firem, při vyhledávání a zaměstnávání profesionálů z oblasti healthcare. Vzhledem ke svým několikaletým zkušenostem v dané oblasti se zaměřuje na oblast Executive Search, tedy vyhledávání specifických osobnostních i profesních profilů kandidátů dle přání zaměstnavatelů. Sestavení mnoha úspěšných týmů, spokojení klienti, kandidáti i zaměstnanci jsou pro ni tou nejlepší odměnou. Managery firem a kandidáty je ceněna i v oblasti karierního poradenství. 

MUDr. Radoslav Furman

Leadership Consultant / Business Director

leadership.consultant@promercatory.cz / furman@promercatory.cz
+420 734 255 436

Radek Furman je Consultantem společnosti Promercatory a působí u nás i jako Obchodní ředitel společnosti. Před příchodem do naší společnosti působil jako manažer mezinárodních farmaceutických firem. Jeho více než dvacetileté zkušenosti z farmaceutického businessu a medicínské vzdělání mu umožnují dokonale pochopit potřeby našich zákazníků a identifikovat potenciál vhodných kandidátů na klíčové pozice především v oblasti Marketingu a Medical. Díky jeho strategickému myšlení a zkušenostem z vedení manažerů a týmů je kvalifikován i pro roli Consultanta pro naše klienty v oblastech firemní strategie, prodeje a odborných medicínských znalostí.
Radek studoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého, London School of public relations a business management na Nottingham Trent University.

Bc. Jarmila Váňová

HR Partner

vanova@promercatory.cz
+420 733 538 089

V roce 2014 náš tým posílila Jarmila Váňová. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze ve studijním programu "Podniková ekonomie a management". Pracovní zkušenosti získala při svém studiu v USA a při své praxi v české advokátní kanceláři, kde se mimo jiné věnovala problematice pracovního práva.  V naší společnosti má na starosti péči o agenturní zaměstnance.

 

 

Trenéři a konzultanti

Další profesní profily našich trenérů a konzultantů dodáme na vyžádání.

© 2012 Promercatory Promercatory