Personální agentura a agentura práce s dlouholetou tradicí | Volejte denně od 8.00 do 16.00 (+420) 733 538 089 | info@promercatory.cz

Lidé

Management společnosti


foto: Mgr. Martina Šístková

Mgr. Martina Šístková

Executive Manager

sistkova@promercatory.cz+420 733 538 087

Martina Šístková je jednatelkou a zakladatelkou společnosti Promercatory. Od roku 2002 se pohybuje v oblasti farmacie a obchodu. Několik let pracovala na pozici Medicínského reprezentanta (obchodního zástupce), kde získala zkušenosti s prodejem. Následně se věnovala monitoringu klinických studií a vedení týmu monitorů. V posledních 12 letech řídí společnost Promercatory a poskytuje pro naše klienty, kandidáty i agenturní zaměstnance podporu a personální poradenství. Využívá svých znalostí a zkušeností z obchodu a psychologie při vyhledávání profesionálů z oblasti farmacie. V minulosti se věnovala tréninku a koučování obchodních zástupců a monitorů klinických studií. Je klienty ceněna především pro své know how a individuální přístup, díky kterému se daří naší společnosti stavět úspěšné pracovní týmy.

foto: MUDr. Radoslav Furman

MUDr. Radoslav Furman

Business Director/Consultant

furman@promercatory.cz+420 734 255 436

Radek Furman je Obchodním ředitelem a Konzultantem společnosti Promrcatory. Před příchodem do naší společnosti působil jako manažer mezinárodních farmaceutických firem. Jeho více než dvacetileté zkušenosti z farmaceutického businessu a medicínské vzdělání mu umožnují dokonale pochopit potřeby našich zákazníků a identifikovat potenciál vhodných kandidátů na klíčové pozice především v oblasti Marketingu a Medical. Díky jeho strategickému myšlení a zkušenostem z vedení manažerů a týmů je kvalifikován i pro roli Konzultanta pro naše klienty v oblastech firemní strategie, prodeje a odborných medicínských znalostí. Radek studoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého, London School of public relations a business management na Nottingham Trent University.

Další naši zaměstnanci


Z důvodu GDPR kontakty a profesní profily ostatních našich zaměstnanců poskytneme na vyžádání.