Personální agentura a agentura práce s dlouholetou tradicí | Volejte denně od 8.00 do 16.00 (+420) 733 538 089 | info@promercatory.cz

Reference

Děkujeme

všem našim kandidátům za poskytnuté reference a milá slova. Vážíme si vaší přízně a přejeme vám, abyste v novém zaměstnání byli spokojeni, zažívali pocit smysluplnosti své práce a nalezli kolegy a nadřízené, kteří ocení vaše dovednosti a potenciál.

Tým Promercatory

Napsat referenci

Pokud byste se chtěli přidat k vašim kolegům a poslat nám REFERENCE

Napište nám

Přehled referencí našich kandidátů


Petra P. Medicínský reprezentant
Na Agenturu Promercatory jsem dostala doporučení od mého bývalého ASM. Už od začátku mě překvapila rychlá forma komunikace a spolehlivost. Během pár dnů jsme udělali vstupní pohovor a hodně jsem ocenila profesionální přístup a flexibilitu. Tolik pracovních nabídek jsem nedostala od ostatních agentur dohromady za celý život. Téměř všechny nabídky byly pro mě hodně atraktivní, což je známka dobrého zpracování profilu mé osoby. Z pohovoru jsem vždycky dostala zpětnou vazbu a nakonec jsme se dopracovali zdárnému konci pro všechny strany. Z mého okolí znám více lidí, kterým Promercatory našla práci a všichni jsou spokojení, takže můžu tuto agenturu jen doporučit.
J. M. Product Manager
Dovolte mi, prosím, ještě alespoň touto cestou poděkovat Vám a vůbec celé společnosti PROMERCATORY za velice profesionální a přitom vstřícný přístup k lidem, kteří se na vás obrací s prosbou o asistenci při hledání zaměstnání. Již půl roku pracuji v originální farmaceutické společnosti, kam jste mě doporučila a kde cítím, že moje práce má po čase opět smysl a posouvá nejen mě, ale i společnost kousek dál, do nových terapeutických oblastí, kde dosud nepůsobila.

Přeji Vám osobně, ale i celé společnosti PROMERCATORY, aby se dařilo, aby jste měli spoustu spokojených zákazníků jak na straně uchazečů o práci, tak na straně těch, kteří práci nabízí, protože svoji práci děláte výborně.
Miloslava B. Medicínský reprezentant
Personální agentura Promercatory má profesionální přístup, pracuje kvalitně, pružně a seriózně. Překonala mé očekávání. Ctí náš zákazník, náš pán. Udělala maximum pro zprostředkování výběrového řízení, kde jsem uspěla. Velice si cením i zájmu a servisu v době, kdy jsem již zaměstnána. Tuto personální agenturu jsem již doporučila několika mým kolegům, známým a přátelům.
Š. A. Area Sales Manager
Ráda bych tímto poděkovala agentuře Promercatory za vysoce profesionální a mimořádně lidský přístup při získávání zaměstnání. Agentura pracuje "na míru" klientovi, což se následně projeví při nástupu do zaměstnání, které skutečně odpovídá jeho schopnostem a možnostem. Nyní v pozici Area Sales Managera s touto agenturou dále spolupracuji při získávání zaměstnanců a i ti oceňují přístup a práci Promercatory.

Přeji společnosti Promercatory, ať se jí stále daří a na spolupráci se budu vždy těšit.
Pavla K. Medicínský reprezentant
V lednu jsem se obrátila o pomoc při výběru povolání na agenturu Promercatory. Mé požadavky byly specifické a nebylo jednoduché mi vyjít vstříc. Přesto se mnou děvčata z agentury udržovaly stále kontakt, dodávaly naději a hlavně jsem měla pocit, že jim na člověku opravdu záleží.

V dubnu jsem nastoupila do práce, o které byly přesvědčené, že je mi šitá na míru. Prošla jsem konkurzem a byla vybrána, jsem ráda, že jsem si na tuto pozici počkala. Přístup děvčat z agentury byl velmi vstřícný, respektovaly osobité požadavky a dávaly mi podporu, která mi pomohla překonat čekání.
I. Š. Medicínský reprezentant
Ještě jednou bych ráda poděkovala Vám a společnosti Promercatory za spolupráci při výběru zaměstnàní, za Vàš profesionàlní přístup, vstříctnost a ochotu.
Martina O. Medicínský reprezentant
Ráda bych o společnosti Promercatory řekla jenom to nejlepší, vždy mě kontaktovaly ohledně jakékoli nové pozice, poskytly mě všechny možné informace, které by mě mohly pomoci, včetně dalšího postupu, snažily se se mnou co nejvíce komunikovat a najít pro mě pozici, která je ušitá přímo mě na míru. Doposud jsem se nikdy nesetkala s tak milým, příjemným, korektním a osobitým jednáním a vystupováním. Všichni jsou zde vždy milé a usměvavé a připravené Vám pomoci, ráda bych Vám touto cestou i poděkovala a popřála mnoho dalším úspěchů.
Z. P. Sales Manager
  • vyzdvihuji profesionální přístup k zákazníkům
  • přehled ve farmaceutickém prostředí
  • hledání zaměstnanců dle požadavků zaměstnavatele
  • velmi dobrý výběr uchazečů
  • dobře připravené vstupní informace uchazečů
  • ochotný a proškolený personál
  • příjemná a přátelská atmosféra
  • široký záběr poskytovaných služeb
N. K. Medicínský reprezentant
Tato personální agentura mi vyhovovala z toho důvodu,že opravdu lidem,kteří hledají práci nabízí různé pracovní příležitosti dle jejich požadavku a profilu. Komunikuje s klientem nejen v době pomoci při hledání práce,ale i po nástupu do nového zaměstnání a zajímá se o spokojenost klienta s výběrem. Sama jsem při hledání zaměstnání oslovila více personálních agentur,ale nejvíce jsem byla spokojena právě s touto - Promercatoury a to díky jejímu milému přístupu ke klientovi.
Martina S. Medicínský reprezentant
Abych našla práci, zaregistrovala jsem se u několika pracovních portálů. Každý portál má pro zadávání údajů jiný systém, ale žádný z nich nezobrazuje informace podle mých představ. Protože dávám přednost jednat s konkrétním člověkem než s počítačem, oslovila jsem sama několik personálních agentur a další oslovily mne. U mnohých z nich jsem se však setkala s profesními prohřešky, chybami a etickými nedostatky ve smyslu fiktivně vypsaných nabídek k zneužívání uchazečů pro pouhé doplňování jejich databáze. Přestože jsem měla jasnou představu, jak má vypadat korektní nabídka práce, která by mi vedle zajímavých úkolů a radosti z práce přinesla i odpovídající příjem, setkala jsem se nejčastěji místo popisu práce s výčtem požadavků na zaměstnance a s výčtem tzv. benefitů, z nichž jsem si o budoucí práci nemohla učinit žádnou představu. Takto jsem investovala čas a finanční prostředky do schůzek v pražských agenturách, postupně absolvovala asi 10 pohovorů s různými personalisty v klimatizovaných kancelářích ne pro lidi, ale pro HR a lidské zdroje, poskytovala profesní životopis s osobními údaji, který byl odesílán neznámo kam a, na který jsem neobdržela žádnou, byť i zamítavou odpověď. Na doporučení bývalé kolegyně jsem po těchto zkušenostech oslovila společnost Promercatory. V tomto případě jsem se setkala s profesionálním přístupem tak, jak jsem očekávala. Po počátečním seznámení s mými požadavky na práci, kdy jsem chtěla využít předchozích zkušeností získaných na pozici farmaceutického reprezentanta, nadto navázat na minulou formu spolupráce a pokračovat v činnosti OSVČ s využitím vlastního vybavení, podařilo se pro mne najít práci odpovídající mé kvalifikaci, zkušenostem a také plně respektující mou představu o charakteru spolupráce. Nebyly mi nabízeny pozice, ke kterým měla exkluzivitu jiná agentura, ani opakovaně vypsaná místa na jobs serverech. Kvalitní personalista si je totiž vědom, že nekonkrétní nabídkou ztrácí čas nejen klienta, ale i svůj. Domnívám se, že nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci, a za sebe mohu společnost Promercatory vřele doporučit.
Radka Ř Medicínský reprezentant
Chtěla bych poděkovat za Váš přístup. Byla jsem velmi spokojená, vyšla jste mi velmi vstříc nejen skypem. Vaše informace byly přesné a rady dobré. Díky Vám jsem našla místo hned po dlouhém půlročním hledání.
Simona V. Manager Assistant
Personální agenturu Promecatory, jsem navštívila před pár měsíci při hledání práce. Dovoluji si říct, že za dobu mého úsilovného hledání kvalitního zaměstnaní jsem nenašla lepší agenturu. Díky slečnám z Promercatory 4 měsíce pracuji na pozici Manager Assistant, kde se mi skvěle daří a mohu rozvíjet své schopnosti.

Tímto bych vám chtěla poděkovat za váš profesionální přístup, optimizmus a podporu.

Doufám, že budete mít samé spokojené klienty.